Technologie

Ulubione rozwiązania naszych developerów

Tworzymy dedykowane rozwiązania na potrzeby naszych Klientów.

 

Posiadamy doświadczenie w wielu technologiach, nie skupiamy się na jednej technologii. Dla każdego projektu (jeśli jest to uzasadnione) wykonujemy research technologiczny, ponieważ chcemy aby Twoje rozwiązanie było optymalne pod względem kosztów, osiągnięcia celów biznesowych i wymagań. Potrafimy dobrać architekturę i technologię do każdego projektu IT - indywidualnie zależnie od stawianych nam celów.

 

Nasz warsztat technologiczny to między innymi:

Pracujemy w zespołach projektowych (agilowych), które składają się z inżynierów, których kompetencje umożliwiają optymalne zrealizowanie danego projektu.

W naszej strukturze nie doświadczysz działów zależnych od konkretnej technologii czy kompetencji.

Technologie

Ulubione narzędzia naszych zespołów

Skuteczna współpraca i efektywna komunikacja to grunt każdego naszego projektu. Procesy współpracy i komunikacji wspomagamy sprawdzonymi narzędziami zapewniającymi równoległą pracę, komunikację i śledzenie postępów prac. Nasze Zespoły dobierają te narzędzia zależnie od celów i ograniczeń stawianych w danym projekcie - dzięki czemu projekty realizujemy sprawnie i szybko - przy minimalnym zaangażowaniu przedstawicieli Zamawiającego wymaganym do osiągnięcia Twojego celu.

Zamów kontakt
Zostaw nam numer telefonu a oddzwonimy w ciągu 2 godzin!