szukasz_pracy
Strona główna:

    Młodszy Developer Java - płatny staż

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków stażysty należeć będzie:

    • tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby klientów i firmy,
    • projektowanie, budowa oraz rozwój aplikacji (głównie w  JAVA i C#),
    • opracowanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania.

    Wymagania:

    • wykształcenie informatyczne  (lub studenci po III-go roku),
    • pierwsze praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku JAVA,
    • znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo,
    • znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MSSQL, MySql),
    • znajomość JavaScript, AJAX, JQuery, AngularJS,
    • znajomość serwerów aplikacji np. JBoss
    • dyspozycyjność min. 25-30 h/tygodniowo.
    Mile widziane/ dodatkowe atuty:
    • znajomość framework'ów np.: JSF, Spring, Hibernate lub FreeMarker
    • znajomość innych języków np. PHP lub C# czy znajomość aplikacji ERP.

    Oferujemy:

    • praktyczne zapoznanie się z warunkami pracy w firmie informatycznej,
    • możliwość podniesienia kwalifikacji oraz poszerzenia umiejętności z zakresu programowania,
    • efektywne wykorzystanie zdobytej wiedzy,
    • możliwość zatrudnienia  po zakończeniu płatnego stażu (staż trwa 3 miesiące),
    • dofinansowanie do karty Multisport
    • niebanalne położenie biura i ładne widoki - Góra Gradowa (dogodny dojazd również komunikacją miejską - biuro blisko Dworca PKP/PKS),
    • elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00)
    • kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

    Dodatkowe informacje:

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: praca@npc.pl. W temacie maila należy wpisać nr referencyjny ogłoszenia tj. JAVA_staz/05/17 oraz  imię i nazwisko kandydata.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883.)

    netpc

    Programujemy przyszłość... od ponad 10 lat!

    przerwa