szukasz_pracy
Strona główna:

    Project Manager

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie projektów związanych z tworzeniem oprogramowania
    • planowanie i nadzorowanie przebiegu projektu,
    • koordynacja pracy zespołu, ustalanie priorytetów, estymowanie czasu realizacji i dbanie o terminowe ich wykonanie
    • zarządzanie zakresem, budżetem, harmonogramem, zmianą i ryzykiem
    • odpowiedzialność za dostarczenie funkcjonalności będącej przedmiotem projektu
    • współpraca z klientem
    • dostarczenie niezbędnej dokumentacji technicznej i funkcjonalnej
    • przekazywanie i raportowanie aktualnego stanu realizacji zadań i potencjalnych zagrożeń

    Wymagania:

    • min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektu IT z min. 5 osobami w zespole (kierownik projektu ds. oprogramowania lub menedżer zespołu programistów)
    • znajomość metodyk prowadzenia projektów (np. PMI, Prince2 lub Agile) – mile widziany certyfikat
    • znajomość technik i narzędzi zarządzania projektami programistycznymi
    • wykształcenie wyższe (mile widziane informatyczne)
    • umiejętność przygotowywania estymat projektowych
    • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz zdolności przywódcze
    • umiejętność organizowania pracy zespołu i doskonała organizacja pracy własnej
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • odpowiedzialność, sumienność, dokładność i zaangażowanie
    • znajomość narzędzi z zakresu IT - jira, git,
    • znajomość inżynierii oprogramowania
    • praktycznej znajomości cyklu i narzędzi wytwarzania oprogramowania

    Oferujemy:

    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
    • współdecydowanie o rozwoju działu
    • uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych)
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy)
    • dofinansowanie do karty Multisport
    • opłacony abonament za kartę parkingową
    • dogodny dojazd również komunikacją miejską - biuro blisko Dworca PKP/PKS
    • elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00)
    • kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy

    Dodatkowe informacje:

    Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca@npc.pl
    W temacie maila należy wpisać nr referencyjny ogłoszenia tj. PM/07/17 oraz  imię i nazwisko.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883.)

    netpc

    Programujemy przyszłość... od ponad 10 lat!

    przerwa