szukasz_pracy
Strona główna:

    Software Developer (Java)

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:

    • projektowanie, budowa oraz rozwój aplikacji (głównie w  JAVA i C#),
    • tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby naszych klientów,
    • opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania.

    Wymagania:

    • wykształcenie: wyższe informatyczne
    • doświadczenie: w tworzeniu aplikacji w technologii Java SE i Java EE
    • kompetencje:
      • znajomość serwerów aplikacji: JBoss, Tomcat, mile widziane IIS,
      • znajomość narzędzi: Maven, XMLBeans,
      • znajomość framework'ów m.in.: JSF, Spring, Hibernate, FreeMarker,
      • znajomość relacyjnych baz danych: PostgreSQL, MSSQL, MySql,
      • znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo,
      • znajomość JavaScript, AJAX, JQuery, AngularJS,
      • dodatkowym atutem będzie znajomość PHP, C# / ASP .NET oraz znajomość aplikacji ERP.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia w młodym i rozwijającym się zespole,
    • uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych),
    • możliwość rozwoju zawodowego i ambitne zadania,
    • umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy),
    • dogodny dojazd również komunikacją miejską - biuro blisko Dworca PKP/PKS,
    • niebanalne położenie biura i ładne widoki - Góra Gradowa,
    • dofinansowanie do karty Multisport,
    • elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00)
    • opłacony abonament za kartę parkingową
    • kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

    Dodatkowe informacje:

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres praca@npc.pl. Mile widziane załączenie próbki własnego kodu np. jako załącznik lub link do repozytorium np. github itp.

    W temacie maila należy wpisać nr referencyjny ogłoszenia tj.  DEV_JAVA/04/17  oraz   imię i nazwisko kandydata.

    Jeżeli jesteś nie tylko pasjonatem programowania, ale chcesz mieć wpływ na kształtowanie naszych produktów i rozwój technologii, codziennie stykać się z nowymi wyzwaniami programistycznymi, które spełnią indywidualne oczekiwania i marzenia naszych klientów

    ... dołącz do NAS!

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883.)

    netpc

    Programujemy przyszłość... od ponad 10 lat!

    przerwa