szukasz_pracy
Strona główna:

    Młodszy Analityk Systemowy/Product Owner

    Opis stanowiska:

    Zakres obowiązków:

    • wydobywanie, specyfikowanie i analiza wymagań
    • tworzenie makiet
    • udział w definiowaniu zadań dla Zespołu oraz nadawanie priorytetów dla tych zadań
    • zapewnienie by członkowie Zespołu rozumieli cele biznesowe
    • współpraca z Zespołem i Klientem
    • udział w planowaniu sprintów/ wydań
    • zapewnienie wsparcia przy weryfikacji systemu

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne z obszaru IT (ew. w trakcie studiów zaocznych)
    • zapał do rozwoju w obszarze analizy biznesowej IT
    • nastawienie na współpracę
    • nastawienie na realizację projektów w oparciu o zwinne metodyki (np. Scrumban, Scrum)
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • zaangażowanie i chęć podejmowania odpowiedzialności
    • wysoka kultura osobista

    Mile widziane:

    • podstawowa znajomość UML
    • znajomość narzędzi CASE np. Enterprise Architect
    • podstawowa znajomość Jira i Confluence
    • doświadczenie we współpracy z różnymi udziałowcami

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych)
    • możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych
    • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy)
    • dofinansowanie do karty Multisport i prywatną opiekę medyczną
    • niebanalne położenie biura i ładne widoki - Góra Gradowa
    • dogodny dojazd również komunikacją miejską - biuro blisko Dworca PKP/PKS
    • elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00)
    • kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

    Dodatkowe informacje:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres e-mail praca@npc.pl
    W temacie maila należy wpisać nr referencyjny ogłoszenia (tj. MAN_PO/05/18) oraz imię i nazwisko kandydata.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883.)

    netpc

    Programujemy przyszłość... od ponad 10 lat!

    przerwa