szukasz_pracy
Strona główna:

    Front-end Developer z doświadczeniem (Angular 2 lub 4)

    Opis stanowiska:

    Kogo szukamy?
    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    • pisanie wydajnego, przejrzystego i łatwego w utrzymaniu kodu w oparciu o najlepsze praktyki inżynierskie (test-driven development, continuous integration, deployment, SCRUM, refactoring, code standards),
    • podnoszenie jakości i funkcjonalności istniejącego kodu,
    • praca z nowoczesnymi narzędziami i technologiami.

    Wymagania:

    Co musisz posiadać?

    • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobrą znajomość JavaScript,
    • Dobrą znajomość JavaScript MVC (Angular 2 / 4 lub React.js),
    • Doświadczenie z CSS3, HTML5 (SAAS, LESS),
    • Dbałość o zgodność ze standardami W3C oraz dostępność witryn (WCAG2.0).

    Co będzie dodatkowym atutem?

    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych: Java EE, PHP,
    • Znajomość narzędzi: Grunt, Gulp, Webpack, Browserify,
    • Doświadczenie z Node.js,
    • Umiejętność pracy koncepcyjnej i twórczego myślenia,
    • Chęć dzielenia się wiedzą z zespołem i wprowadzania usprawnień w procesie.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
    • Uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych),
    • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy),
    • Dofinansowanie do karty Multisport,
    • Opłacony abonament za kartę parkingową,
    • Dogodny dojazd również komunikacją miejską - biuro blisko Dworca PKP/PKS,
    • Niebanalne położenie biura i ładne widoki - Góra Gradowa,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

    Dodatkowe informacje:

    Prosimy o przesłanie CV na adres: praca@npc.pl  Mile widziane załączenie próbki własnego kodu z wykorzystaniem Angular 2 lub 4 np. jako załącznik lub link do repozytorium np. github itp.
    W temacie maila należy wpisać nr referencyjny ogłoszenia tj. FrontDev/07/17 oraz  imię i nazwisko.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883.)

    netpc

    Programujemy przyszłość... od ponad 10 lat!

    przerwa