szukasz_pracy
Strona główna:

    Analityk IT

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

    • udział w wydobywaniu, specyfikowaniu i analizie wymagań udziałowców
    • sporządzanie dokumentacji analitycznej (w tym tworzenie makiet systemu)
    • uczestnictwo w analizie i raportowaniu ryzyk projektowych
    • wsparcie w projektowaniu architektury systemów/ research rozwiązań technologicznych
    • poszukiwanie nowych trendów i technologii IT wraz z analizą możliwości zastosowania ich w produktach Firmy
    • udział w pracach projektowych

    Wymagania:

    • wykształcenie informatyczne (mile widziani absolwenci inżynierii oprogramowania)
    • pierwsze doświadczenia techniczne (jako analityk lub developer)
    • znajomość UML
    • umiejętność specyfikowania przypadków użycia
    • znajomość narzędzi CASE np. Enterprise Architect
    • umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego uczenia się
    • poprawna i precyzyjna umiejętność posługiwania się językiem polskim (pismo i mowa)
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
    • umiejętność pracy w zwinnym środowisku projektowym (w szczególności nastawienie na współpracę)
    • umiejętność prowadzenia researchu technologicznego
    • zaangażowanie i chęć podejmowania odpowiedzialności
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych)
    • możliwość podejmowania ambitnych zadań
    • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy)
    • dofinansowanie do karty Multisport
    • niebanalne położenie biura i ładne widoki - Góra Gradowa (dogodny dojazd również komunikacją miejską - biuro blisko Dworca PKP/PKS)
    • elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00)
    • kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

    Dodatkowe informacje:

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego  na adres e-mail praca@npc.pl

    W temacie maila należy wpisać nr referencyjny ogłoszenia (tj. ANALITYK/03/17) oraz   imię i nazwisko kandydata.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883.)

    netpc

    Programujemy przyszłość... od ponad 10 lat!

    przerwa