szukasz_pracy
Strona główna:

O firmie

O firmie

Net P.C. to dynamicznie rozwijający się IT Software House istniejący na rynku IT od 2000 roku. Od początku funkcjonowania specjalizuje się w tworzeniu indywidualnie opracowanego oprogramowania dla instytucji publicznych, osób prywatnych i dużych korporacji biznesowych. 

Oprócz dedykowanych aplikacji internetowych tworzy portale tematyczne oraz spersonalizowane aplikacje okienkowe. Świadczy opiekę informatyczną oraz audyty serwerów i sieci komputerowych, jak również zapewnia usługi hostingowe w posiadanym Centrum Danych.

Priorytetem firmy są niezawodne systemy i serwisy informatyczne, które dają satysfakcję Klientom, przyczyniając się do ich rozwoju.

Posiadamy w swojej ofercie gotowe produkty, ale naszym priorytetem jest tworzenie rozwiązań dedykowanych. Tworząc oprogramowanie stawiamy na niezawodność, bezpieczeństwo i wygodę przyszłych użytkowników. Proponujemy rozwiązania efektywne i wydajne. Podczas indywidualnej analizy Państwa oczekiwań i potrzeb wykorzystujemy zgromadzoną przez nas wiedzę i doradzamy najbardziej optymalne rozwiązania.

Net P.C. ułatwi Państwa firmie znaleźć nowych kontrahentów, udoskonalić procesy biznesowe i wejść płynnie w e-business. Zlecone nam usługi informatyczne - zrealizowane i wdrożone na zasadzie outsourcingu - pomogą zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze.

netpc

Programujemy przyszłość... od ponad 10 lat!

przerwa