szukasz_pracy

Klienci

Strona główna:

  Muzeum Regionalne w Stalowej Woli

  • 2013 - Zaprojektowanie i wykonanie edukacyjnej gry interaktywnej przeznaczonej na panel dotykowy "Zostań dizajnerem"  z przygotowaniem modeli i animacji 2D oraz 3D. Gra zaznajamia z historią Stalowej Woli (galerie zdjęciowe, interaktywne mapy kolonii miejskich oraz plany architektoniczne wnętrz mieszkalnych i biurowych) oraz umożliwia stworzenie aranżacji własnego wnętrza.

  dizjaner

  przykład umeblowanej kuchni

   

  Gracz otrzymuje do zagospodarowania puste pomieszczenia, które urządza według własnego pomysłu mając do dyspozycji liczne zestawy: podłóg i dywanów, mebli oraz stolarki (drzwi, okna) oraz dodatków (naczynia, zegary, obrazy, żyrandole i lampy, sprzęty biurowe itp.). Każdy zestaw mebli i akcesoriów animowano na bazie historycznych zdjęć w stylu art déco (dostosowane nie tylko do typu wnętrza - kuchnia, sypialnia czy biuro, ale również w zgodzie z historycznym tłem - kolonia robotnicza lub urzędnicza). Można dodawać, usuwać, przesuwać obiekty, jak również zmieniać ich ułożenie względem siebie (wierzch/spód) ... a na koniec wysłać e-mailem projekt własnego wnętrza sobie lub bliskiej osobie!

  Grę zainstalowano na panelach dotykowych w siedzibie Muzeum Regionalnego Stalowej Woli. Z grą można zapoznać się stacjonarnie, podczas wizyty na wystawie "Wzorowe Miasto:Stalowa Wola" w siedzibie muzeum.


   

  • 2013 - Zaprojektowanie i wykonanie dwóch edukacyjnych gier interaktywnych przeznaczonych na panel dotykowy pt. "Kod koloru" oraz "Wyszywanie na ekranie" z przygotowaniem modeli i animacji 2D oraz 3D.

   

  Gra "Kod koloru" nie tylko bawi, ale i uczy o naturalnych metodach barwienia. Zadaniem gracza jest zabarwienie wody w dzbanie oraz przędzy na sznurach z praniem na wskazane kolory. Aby wykonać to zadanie należy wrzucić do dzbana właściwą roślinę. Dodatkowo gracz ma możliwość dowiedzieć się więcej o sposobach i roślinach, pomagających uzyskiwać naturalne barwniki czy też utrwalać uzyskiwane kolory. 

  kod koloru - start

   

  kod koloru - barwienie na kolor żółty

   

  Gra "Wyszywanie na ekranie" wprowadza w świat hafciarstwa. Gracz poznaje ściegi wykorzystywane w haftach ludowych takie, jak krzyżyk, łańcuszek i wałeczek. Po to, by następnie sam spróbować swoich sił. Zadaniem gracza jest wykonanie najpierw 3 ściegów, a następnie dokończenie 3 fragmentów haftu ludowego. Do dyspozycji ma animowaną igłę z nicią, którą należy precyzyjnie się posługiwać. Igłę wbijać można z góry i z dołu tamborka z materiałem, można również 'wypruwać' nić lub - dla ułatwienia - skorzystać z podpowiedzi, a na koniec wysłać mailem pamiątkę z muzeum w formie 3 wzorów do poćwiczenia w domu, na prawdziwym materiale.

   

  wyszywanie na ekranie - start

   

  fragment haftu ściegiem krzyżowanym

   

  Gry zainstalowano na panelach dotykowych w siedzibie Muzeum Regionalnego Stalowej Woli. Z grami można zapoznać się stacjonarnie, podczas wizyty na wystawie "Przędzy barwnej nić" w siedzibie muzeum.

  netpc

  Programujemy przyszłość... od ponad 10 lat!

  przerwa